Медичний туризм разом з Rise UP — подорожуй у свое нове здоровья!

Стоматологія та імплантація зубів

Приватний сектор української медицини вже давно готовий до в’їзного медичного туризму.

Це – стоматологія, естетична хірургія та деякі інші напрямки , яким дозволено працювати приватно.

У нас багато фахівців, які не поступаються рівнем підготовки колегам з Європи і Америки.

Клініка Ігоря Білоуса пропонує високий сервіс та якість послуг  наступного спрямування :

  • Стоматологія
  • Трансплантація волосся

Наші лікарі регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, тренінги, ознайомлюються з інноваційними методами роботи, останніми світовими розробками у сфері стоматології та трансплантації волосся.

Поліклініка оснащена радіовізіографом  X-RAY Apparatus Yoshida Dentnavi ,  мікроскопом Leica та іншим сучасним обладнанням, що дозволяє відмінно виконувати нашу роботу.

Є окремий дитячий кабінет з оригінальною установкою . Під час маніпуляцій дітки , сидячи в кріслі- дракончику, можуть переглядати мультики, споглядати на велику іграшку- котика, який привітно махає головою. Це дуже подобається нашим маленьким пацієнтам.

Одна з поліклінік знаходиться в мальовничому селищі Маневичі , Волинської обл., що за 95 км. від кордону з Польщею. Селище оточене сосновим лісом,  тут чисте, здорове повітря. Є дешевий, охайний готель.

Інша поліклініка надає стоматологічні послуги у місті Львів.  У цьому місті можна поєднати огляд чудових вуличок, кав’ярень , театрів  і т.д. з медичними справами.

Трансплантація волосся

Oблисіння – це проблема, яка зачіпає і чоловіків, і жінок, хоча перша група – це переважна більшість. На щастя, сучасна естетична медицина повністю усуває ефект облисіння. Сучасні методи трансплантації волосся стають все більш ефективними та менш інвазивними. Ми представляємо рішення, які допомагають боротися з облисінням.

Трансплантація волосся – це процедура, що передбачає видалення волосяних фолікулів з потиличної області та пересадку їх на іншу частину тіла – шкіру голови, бороду, груди, брови та вії. Трансплантація – це чудовий спосіб назавжди ущільнити волосся та відмовитися від синтетичних замін, таких як перуки та таке ін. Він проводиться під місцевою анестезією, завдяки якій процедура абсолютно безболісна, і після операції можна повернутися до щоденних занять. Процес загоєння після трансплантації зазвичай триває близько 7-14 днів

ЩО ТАКЕ безшовний МЕТОД FUE?
Метод пересадки волосся FUE розшифровується як Follicular Unit Extraction – екстракція фолікулярних об’єднань.

При цьому методі волосяні графти для пересадки виділяються поштучно з усієї потиличної області або з тіла.

Кожен графт для пересадки лікар отримує за допомогою спеціального апарату. Робота дуже копітка, зате результат – жодних слідів і шрамів!

Уже протягом тижня після пересадки маленькі круглі ранки, які спочатку виглядають як червоні плями, заживають і стають зовсім непомітними.

Лазерні прилади для росту волосся

HAIR MAX

HairMax — один з небагатьох затверджених медичних препаратів для домашнього використання, який може зупинити облисіння і може стимулювати ріст волосся у чоловіків та жінок.

HairMax   покриває шкіру голови живильним лазерним світлом, яке дає енергію волосяним фолікулам, що спричиняє ріст НОВОГО ВОЛОССЯ. Позитивний вплив лазерного світла в пристроях HairMax  на ріст волосся клінічно доведено

FDA ( Управління з санітарного нагляду за якістю медикаментів   США)

Туристичні програми відпочинку в Україні

Меню