ЄГИПЕТ

Ця стародавня країна з багатими культурними традиціями і розвиненою туристичною інфраструктурою залучає мандрівників з усього світу. У Єгипті можна відпочивати цілий рік, але «піковий» час – Новий рік і різдвяні канікули.

Відпочинок в Єгипті – це чудова Хургада, популярний Шарм-ель-Шейх, Ель Гуна, яку називають єгипетською Венецією, кліматичний санаторій Сафага, Макаді Бей, полюбився дайверам  Марса-Алам, Дахаб, Таба.  

Єгипет був і залишається країною бюджетного масового пляжного відпочинку. В Єгипет, на узбережжя Червоного моря, «злітаються» серфери і дайвери: одні ловлять хвилю, інші занурюються під воду помилуватися коралами.

Прекрасний клімат, тепле море, широкі піщані пляжі, якісні готелі, різноманітні екскурсії, екзотика – все це робить відпочинок в Єгипті незабутнім: сюди хочеться повернутися знову і знову!

Клімат

Єгипет – досить жарка країна, з сухим пустельним кліматом на більшості її території Середня річна  температура +20°С, тому туристичний сезон в Єгипті триває цілий рік.

Середні температури липня у Єгипті +29°С – +33°С, січня +12°С – +15°С. Часто спека досягає +46° С. На півдні країни амплітуда коливань добової температури взимку складає понад 25°С (вдень +30°С, вночі +5°С).

Валюта

Національна валюта Єгипту – єгипетський фунт( EGP).

На цінниках єгипетських магазинів валюта позначається як L.E., тобто єгипетська ліра, а іноді ціни можуть бути вказані і в піастрах (pt).

Часовий пояс

Час в Єгипті збігається з київським окрім періоду переходу в країні на зимовий або літній час. Але через різницю в місяцях, коли переводиться годинник, в квітні і жовтні різниця в часі України і Єгипту складає 1 годину

Мова

Офіційна мова в країні – арабська. Дуже багато місцевих жителів розмовляє англійською і російською мовами.

Релігія

іслам (суннітського толку)

Віза

 По прильоту в аеропорту м. Хургада –  туристам необхідно придбати візу в вікні з написом «VISA». Вартість оформлення-$25.  По прильоту в аеропорту м. Шарм-ель-Шейх- туристу безкоштовно ставлять у паспорті штамп, який дозволяє перебувати на півострові протягом 15 днів.

 ЩО ПОДИВИТИСЯ В ЄГИПТІ?

Питання «що подивитися в Єгипті?» звучить досить комічно, враховуючи, що ми всі ще в ранньому дитинстві роздивлялися картинки із зображеннями пірамід і Сфінкса. Визначні місця Єгипту на цьому, звичайно, не закінчуються: комусь прекрасно відомі храми Абу-Сімбел, а комусь стародавні пам’ятки в Луксорі: Долина Царів, а також Карнакський і Луксорський храми. Важливість навіть цього порівняно невеликого списку місць для світової культури переоцінити неможливо. Крім того, найближчі до курортів Хургада і Шарм-ель-Шейх території Синайського півострова також мають багато визначних місць – від гори Синай до монастиря Святої Катерини.

Меню