ТАЇЛАНД

Таїланд – дивовижна країна, назва якої походить від слова «тхай» – «свобода». У цьому казковому королівстві відпочинок теж королівський. Коралові рифи, буддистські храми, екзотичні рослини, крокодилячі ферми, масаж, безмежний шопінг і бурхливе нічне життя роблять тури в Таїланд бажаними для тисяч туристів. Відпочинок в Таїланді настільки різноманітний, що кожен знайде для себе щось своє: ультрасучасний Бангкок і запальна клубна Паттайя, екзотика островів Самет і Ко Чанг, найчистіші пляжі Самуї і фантастичні скелі Крабі. Привертає ця країна не тільки своєю екзотикою, безліччю пам’яток і розвиненою туристичною інфраструктурою (готелі, пляжі, маса варіантів різноманітного дозвілля і т.д.), але і можливістю якісно відпочити в будь-який час року. Кращі курорти Таїланду: Бангкок,  Патайя, Пхукет,  Самуї, Ко Чанг, Крабі. Всі курорти Таїланду дуже гостинні і прагнуть найкращим чином піднести туристам свою культуру і традиції. Відвідавши цю унікальну країну один раз, неодмінно захочеться повернутися сюди знову!

Клімат Завдяки чудовому клімату в Тайланде можна відпочивати цілий рік. Виділяють два основні типи клімату – тропічний на півночі, та тропічний мусонний в південних та південно-східних районах. У центральній частині розрізняють три сезони – гарячий (із березня по травень), дощовий (із червня по жовтень) та прохолодний (з листопада по лютий).  Найбільш комфортний час відвідин країни – з грудня по червень, погода суха з температурою повітря від +20 С до + 24 С.
Валюта  Грошова одиниця – бат (THB)
Часовий пояс Випереджає київський час на 5 годин взимку, та на 4 години влітку. Переходу на літній час у Таїланді немає.
Мова Державна мова Таїланду – тайська. Англійська мова широко розповсюджена у великих містах.
Релігія Практично все населення  Таїланду сповідує буддизм.
Віза  Для візиту в Таїланд громадянам України необхідна віза. Якщо термін перебування у Тайланді менше 15 днів, віза відкривається по прильоту в аеропорті Тайланду. Вартість візи 1000 бат (близько 30 дол. США).  Якщо термін перебування у Тайланді понад 15 днів, необхідно відкрити візу у Консульстві Тайланду в Україні.

 

ЩО ПОДИВИТИСЯ В ТАЇЛАНДІ?

У Таїланді безліч пам’яток. Неодмінно варто відвідати Бангкок – серце  країни. Тут можна помилуватися Храмом Золотого Будди, де знаходиться статуя Будди з чистого золота вагою 5,5 тонн (біля якого можна загадати бажання), великим храмовим комплексом Вати По з гігантською статуєю лежачого Будди, Великим Королівським Палацом – резиденцією королів Тайланду, Храмом Смарагдового Будди.

Бангкок – жвава і хаотична столиця, невід’ємна частина подорожі до Таїланду. Незважаючи на те, що у багатьох тут може бути культурний шок, є деякі неймовірні пам’ятки, які було б нерозумно пропустити. Неможливо не помітити Ват Арун (один з найстаріших і найвідоміших орієнтирів в Бангкоку) і Ват Пхо, який є батьківщиною величезного лежачого Будди . Для більш підприємливих туристів підійде Кхао Сан, базари і доріжки китайського кварталу і Нічного Ринку Патпонг, розташований в кварталі червоних ліхтарів міста.

Хрaм Смaрaгдoвoгo Будди Однa з нaйпoмiтнiшиx пaм’ятoк Тaїлaнду – Хрaм Смaрaгдoвoгo Будди. Вeликий пaлaц, пoбудoвaний в 1780-i рoки, був рeзидeнцiєю кoрoля i йoгo ciм’ї дo ceрeдини XX століття. Структурa включaє ряд oкрeмиx будiвeль i кoлoн, прикрaшeниx мoзaїкaми, a oтoчують уci цi aрxiтeктурнi шeдeври прeкрacнi caди. Цe cвящeннe мicцe притягaє туриcтiв cтaтуєю Будди, cтвoрeнoю в XV cтoлiттi. Бiля вxoду гocтeй зуcтрiчaють брoнзoвi лeви з Кaмбoджi i пoзoлoчeнi фiгури мiфiчниx icтoт.

Меню