ОАЕ

ОАЕ – країна респектабельного відпочинку. Продумана до дрібниць туристична інфраструктура дозволяє зробити проведення часу тут бездоганним. Найчистіші пляжі Перської затоки, неймовірні водні атракціони, скачки, верблюжі перегони, гольф, підводне полювання, дайвінг, тематичні парки, величезні торгові центри, піщані дюни і неймовірні оазиси в пустелі – ось що приваблює туристів в цій неймовірною країні сучасної східної екзотики. Територія Об’єднаних Арабських Еміратів знаходиться на північно-східному закінчення Аравійського півострова, на узбережжі Перської затоки. ОАЕ складаються з семи еміратів: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Фуджейра, Рас-ель-Хайма, Шарджа і Умм-ель-Кувейн. Емірат Абу-Дабі займає 85% площі всіх ОАЕ, а площа найменшого – Аджмана – всього 250 кв.км. За рівнем розвитку ОАЕ давно випередили значну кількість країн світу. Чого варті тільки Пальмові острови або лижний курорт Ski Dubai при температурі до +50 С! А вершини інженерної думки, відомі башти – готель Бурдж аль Араб або Бурдж Халіф приводять у захоплення не лише туристів,але й увесь світ.

 

Клімат У Еміратах дуже добре себе почувають ті, хто не боїться спеки. Адже клімат в країні дуже жаркий і сухий  – тропічний пустельний. Літня температура може досягати позначки +50 С, взимку ж – +20-23 С. Опадів випадає мало, і протягом року вони нерегулярні.
Валюта  Валюта ОАЕ – дірхам. Курс дірхама ОАЕ по відношенню до долара США складає 3,66 дірхама за 1 долар США. Гроші краще міняти в обмінних пунктах в центрі міста, оскільки в готелях курс обміну невигідний.
Часовий пояс Час в Об’єднаних Арабських Еміратах випереджає київський на 2 години. З останньої неділі березня до останньої неділі вересня – на 1 годину, тому що переходу на «літній час» в ОАЕ немає.
Мова Державна мова країни – арабська. Але, оскільки Емірати – це доволі світське і багате суспільство, практично всі жителі розмовляють англійською
Релігія Об’єднані Арабські Емірати – стовідсотково мусульманська країна, в якій сповідується іслам суннітського толку.  Але, не дивлячись на те, що іслам сповідає переважне число жителів, представлені в країні також і інші релігії: індуїсти – їх 25%, християни – 10%, буддисти – 5%, а також деякі інші.
Віза  Для громадян України діє візовий режим в’їзду до Об’єднаних Арабських Еміратів. Візи для в‘їзду в ОАЕ оформлюються через  Посольство ОАЕ в Україні (м. Київ), або туристичні компанії, що організовують тури до Еміратів.

 

ЩО ПОДИВИТИСЯ В ОАЕ?

В Еміратах знаходиться найвища будівля світу – Бурдж-Халіфа (Burj Dubai Khalifa) 828 м,неповторний Дубайський океанаріум, де зібрані усі представники морського життя світу, кращі аквапарки (найбільший Аtlantis), єдині у світі пальмові острови, острів з картою Землі в мініатюрі, найвищий та найкращий готель світу Burj AL Arab, якому призначено 7 зірок.  Хоч Дубай і вважається дорогим місцем, але і тут можна знайти розваги, які не коштуватимуть вам ні копійчини. Одна з них — знаменитий співучий фонтан поруч із хмарочосом Бурдж-Халіфа. Кожен вечір (з 18:00 до 22:00 по буднях і з 18:00 до 23:00 у вихідні з інтервалом у 20 хвилин) танцюючі струмені фонтану освітлюються калейдоскопом вогнів у супроводі найкращих класичних, національних і сучасних музичних творів. В світі не бачили таких тематичних парків і центрів розваг, як у Еміратах, до прикладу,  Sky-центр, де, навіть влітку при температурі повітря +45 градусів можна покататися на лижах.

Меню