КІПР

Кіпр – невеликий острів у східній частині Середземного моря. Він вже давно користується заслуженою любов’ю у багатьох туристів.

Пляжі з білим піском, блакитна вода, незаймана природа і 340 сонячних днів у році! Не випадково Кіпр називають “Островом Сонця”. Тут є все для ідеального відпочинку:  хороші піщані і піщано-галькові пляжі, красиві гори Троодос із зростаючими на них багатолітніми соснами,  відмінні варіанти проживання, смачна кухня, багата історія, чудові умови для сімейного та молодіжного відпочинку! Кіпр ідеально підходить для оренди автомобіля. Тому, якщо ви плануєте їздити по острову, то вибирайте цей варіант, тільки враховуйте лівосторонній рух.

Кіпр давно завоював серця любителів пляжного відпочинку. Найвідоміші курорти Кіпру: Айя-Напа, Лімасол, Ларнака, Пафос, Протарас.

Пляжний сезон починається в квітні і закінчується в кінці жовтня.

Клімат

Клімат на Кіпрі середземноморський, м’який. Тепла погода без особливих та різких змін тут зберігається практично цілий рік. Середня температура влітку може досягати +35С, взимку ж знаходиться в межах +17 – +19 С.

Валюта

 євро (€)

Часовий пояс

Часовий пояс острова збігається з київським.

Мова

Основними мовами Республіки Кіпр є грецька та турецька. Англійська також поширена як мова міжнародного спілкування

Релігія

Основна частина населення Кіпру – етнічні греки, що сповідують православ’я. Турецьке населення сповідує іслам.

Віза

З 10 вересня 2012 року громадяни України можуть оформити безкоштовну електронну візу на Кіпр, відому як Pro-visa. По ній турист зможе перебувати на території острова до 90 днів. Термін значний і цілком достатній для того, щоб повноцінно насолодитися відпочинком. Для громадян України про-візи видаються безкоштовно.

 

ЩО ПОДИВИТИСЯ  НА КІПРІ?

Поглянути тут є на що, адже на острові збереглося багато розкопок давніх поселень, давньогрецькі та візантійські храми, монастирі, готичні християнські собори і мусульманські мечеті – все це розповість про те, наскільки ж багатогранна історична і культурна спадщина острова, де мирно уживаються поруч різні епохи.

skeli-afroditi

Скелі Афродіти – одна з найкрасивіших  і найвідоміших пам’яток Кіпру. Розташовується це неймовірної краси місце недалеко від Пафосу, по дорозі до міста Лімассол. Неподалік від скель Афродіти розкинулися чудові пляжі. Ці місця доступні для туристів в будь-який час і абсолютно безкоштовні. На машині туди не проїхати, тому плануйте пішу прогулянку.

Меню