ІНДІЯ

Мабуть, більше в жодній країні немає такої різноманітності культур, традицій і релігій, як в Індії. Можливо, саме цим країна вабить до себе туристів зі всього світу. І тисячі людей, що прагнуть знайти внутрішню гармонію, розібратися в собі, докорінно змінити своє життя їдуть до екзотичної Індії. Священні води Ганга зцілюють душу і тіло, Гімалайські гори ховають у собі таємниці старовини, а високодуховний Тибет здатний створити чудеса на землі.   Але відпочинок в Індії не обмежується лише життям в ашрамах і багатоденних медитаціях. Досить цивілізовані і навіть вишукані курорти Гоа здатні задовольнити будь-яке бажання туриста. 

Безліч готелів в Індії мають статус 4-х і 5-тизіркових, що також говорить про те, що загадкова і далека Індія – зовсім не така страшна і незвичайна, як це може здатися недосвідченому мандрівникові. А те, що країну з трьох боків оточують Аравійське море, Індійський океан і Бенгальська затока, свідчить про те, що в Індії – дивовижні пляжі та мабуть найдовші в світі узбережжя.

Одне задоволення – засмагати, лежачи на теплому піску одного з численних пляжів Індії на курортах Гоа і Керала, і милуватися на розкішні кокосові пальми. Або відправитися на аюрведичні процедури, якими славляться курорти Індії. Аюрведа – не просто масаж з використанням ароматних масел для тіла, але ще і спеціальні медичні процедури, здатні вилікувати багато недуг, позбавити від стресів великих міст і повернути прекрасний настрій! Знайдіть гармонію зі своїм тілом і навколишнього, первозданною природою. Найпопулярнішим їх туристичних напрямків у Індії є багатий на тропічну екзотику штат Гоа.

 

Клімат

Кращий час для подорожей по Індії – з жовтня по квітень, коли особливо хочеться тепла і сонця. У курортний сезон тут переважає теплий тропічний клімат, повітря і вода прогріваються до температури + 30 ° C. У найхолодніші дні температура тут може опускатися до +19 °С.

Валюта

Відоме практично всім жителям нашої країни слово «рупія» зі знаменитих індійських фільмів. Саме ця валюта є офіційною в Індії. 1 рупія = 100 пайсів. Курс до долара США : 1 USD = 44.4500 INR (рупій

Часовий пояс

Вирушаючи до Індії варто врахувати різницю в часі, яка складає + 3,5 години в порівнянні з київським.

Мова

 в країні розмовляють більш ніж 30 мовами, а кількість діалектів, що вживаються, – близько 2000. Державними мовами є хінді та англійська. Англійською, в Індії розмовляють практично всі, і навіть якщо ви приїдете до маленького містечка – у вас не виникне проблем із спілкуванням.

Релігія

В Індії 80% населення сповідують індуїзм. Друга поширена релігія це іслам з близько 13% послідовників. В Індії зародилися і існують буддизм, джайнізм і сикхізм. 2% населення сповідують християнство. З Індією також пов’язані іудаїзм і зороастризм; в країні ці релігії мають по кілька тисяч послідовників.

Віза

 Індія ввела візи по прибуттю на термін перебування до 30 днів для туристів із 43 країн, у тому числі, й для громадян України.

Віза буде діяти на прибуття до 9-ти аеропортів Індії: Бангалор, Гоа, Делі, Мумбаї, Калькутта, Кочі, Тіруванантапурам, Хайдарабад, Ченнаї.

З кінця 2014 року українці мають можливість отримати індійську візу онлайн. Вартість онлайн візи – 60 долларів.

ЩО ПОДИВИТИСЯ В ІНДІЇ ?

Піщані пляжі Гоа, краса Тадж-Махала і гостра кухня – все це чекає мандрівника в Індії. Розкішні палаци, галасливі яскраві базари, повні майстерних виробів ремісників, самоцвітів і барвистих тканин, історичні пам’ятки, лабіринт вулиць – привабливість і чарівність Індії не залишить байдужим жодного мандрівника.

На Півночі Індії розкинулися  три великих міста, в яких збереглася величезна кількість стародавніх  пам’яток індійської культури. Ці міста, що приголомшують красою своїх храмів і мечетей, величчю фортів і розмахом усипальниць, з’єднані єдиним туристичним  маршрутом під назвою «Золотий трикутник». Столична метушня Делі, чарівні легенди  Агри і рожева пишність архітектури  Джайпуру доповнюють один одного і  дають туристу  повне  уявлення про історію, культуру та сучасний побут неймовірно загадкової Індії.

Меню