ГРЕЦІЯ

Сучасна Греція визнана одним з кращих світових курортів: унікальне географічне положення на стику Заходу і Сходу, узбережжя, які омиваються Егейським, Іонічним, Критським і Лівійським морями, приголомшливо красиві  природні пейзажі.

 Греція – це країна з колосальною історичною та культурною спадщиною. Історія цієї держави зіткана з міфів, тісно переплітається з реальними подіями. Колись боги вибрали Грецію своєю домівкою, і сьогодні подорож в цю неповторну країну подарує вам незабутні враження від дотику до старовини.

Гостинний грецький народ, багаті традиції та величні пам’ятники історії і архітектури приваблюють сюди мільйони туристів щорічно. А м’який клімат і чудова природа, блакитне море і ласкаве сонце, піщані пляжі і комфортабельні готелі з європейським рівнем сервісу, роблять Грецію унікальним місцем для відпочинку.

 

Клімат Клімат в Греції субтропічний. Зима без снігу, йдуть дощі та разом з тим, досить часто світить сонце, температура +8 +18С. літо тепле, сухе, температура + 28 +35С.
Валюта  євро (€)
Часовий пояс часовий пояс збігається з київським
Мова Офіційна мова – новогрецька. Практично скрізь розуміють англійська, італійська, німецька.
Релігія 97% населення сповідує грецьку ортодоксальну релігію (православ’я), мусульманство, католицтво, протестантство.
Віза  Для відвідування Греції громадянам України необхідно отримати візу.  Греція входить до Шенгену. Шенген-віза оформляється в одному з трьох консульських відділів, які діють в Україні – в Києві, Маріуполі і Одесі.

 

ЩО ПОДИВИТИСЯ В ГРЕЦІЇ?

Подорожуючи цією країною, просто неможливо не насолоджуватися привітністю греків, грецькою культурою і, звичайно, архітектурою. Взяти, приміром, найвідоміше місце давньої Еллади – місто Афіни, яке дбайливо зберігає свої історичні пам’ятки.

Гора Олімп. Кожна людина, слухаючи про давньогрецьких міфах, напевно, хоча б раз мріяв про те, щоб піднятися на легендарну гору Олімп і побачити всіх богів, які використовували нашу землю, як майданчик для своїх магічних ігор. І якщо поговорити з богами не вдасться, то відвідати Олімп може кожен. Знаходиться гора на півночі країни, недалеко від міста Салоніки і для того, щоб краще дізнатися грецьку історію і познайомиться з пишністю Олімпу досить просто відправитися в пішу подорож на гору, яка займе приблизно два дні.

Монастирі Метеори. У маловідомих горах Фессалії «сховався» найбільший комплекс монастирів у Греції, який виник ще в десятому столітті. Незвичайність комплексу полягає в тому, що монастирі побудовані на самих вершинах скель (на висоті 600 метрів), які, на думку вчених, виникли 60 мільйонів років тому, а коли то були морським дном. Свою назву комплекс отримав з-за того, що, здається, ніби кожен монастир левітірует в повітрі, тобто ширяє над землею.

Меню